You are here:
4/5/2014 Paintball
![](https://proodos.gr/sites/default/files/20140504_162922.jpg)
Τα φροντιστήρια Πρόοδος διοργάνωσαν για τους μαθητές αλλά και τους φίλους τους ένα ακόμα τουρνουά paintball την Κυριακή 4/5/2014 στις φιλοξενες εγκαταστάσεις του Play Paintball Arena Spata. Η συμμετοχή ξεπέρασε κάθε προσδοκία ! Ελπίζουμε να το ευχαριστηθήκατε όλοι ! Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας και ευχόμαστε ται του χρόνου να είμαστε ακόμα περισσοτεροι !