You are here:
3/4/2016 Paintball Α Λυκείου
![](https://proodos.gr/sites/default/files/20160403_192509b%CF%83%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%BB.jpg)
Εδώ μπορείτε να βρείτε φωτογραφίες από το τουρνουά Paintball για μαθητές Α Λυκείου, που διοργάνωσαν τα φροντιστήρια Πρόοδος , την Κυριακή 3 Απριλίου 2016 στις εγκαταστάσεις του Magic Paintball Arena Spata.
Μπορείτε να βρείτε φωτογραφίες απο παλαιότερες εκδηλώσεις εδώ
Φωτογραφίες απο παλαιότερα τουρνουά paintball
2016 Γ' Γυμνασίου Α΄Λυκείου Β' Λυκείου
2015 2014