You are here: Home / Τουρνουά PAINTBALL Β' Λυκείου 29/4/2018
Error message
Deprecated function: Function Redis::delete() is deprecated in Redis_Lock_PhpRedis->lockRelease() (line 111 of /var/www/html/docroot/web/sites/all/modules/redis/lib/Redis/Lock/PhpRedis.php).
Τουρνουά PAINTBALL Β' Λυκείου 29/4/2018
Την Κυριακή 29/4/2018 τα φροντιστήρια Πρόοδος διοργάνωσαν τουρνουά paintball για τους μαθητές της Β' Λυκείου και την παρέα τους, στις φιλόξενες εγκαταστάσεις του Magic Paintball Arena Spata.